BOSCH SERVİS SONRASI HİZMETLERİ 444 0 295

Bosch beyaz eşya servis bakım ve onarım hizmetlerimizin sonrasında müşteri beklentilerinin tamamını karşılayabilmek için, bosch beyaz eşya kullanıcılarının cihazlarının ve onarımı sonrasında doğabilecek arıza tekrarlarına karşı öncelik tanımaktayız. İstanbul bosch servisimizin onardığı bir bosch beyaz eşya, eğer aynı arızayı tekrar ederse, arıza sorunu yaşayan müşterimiz önceliklidir ve sorun derhal bosch servisimiz tarafından çözülülerek arızanın tekrar yaşanmaması için gereken yapılır.

 

İstanbul bosch servisimizin birinci amacı Bosch müşterisine ilk seferde hizmet vererek arızayı tek seferde çözmektedir. Bosch Servisi onarım sonrası hizmetlerde, bosch kullanıcısına kullandığı, bosch beyaz eşya cihazının teknik özelliklerini ve kullanım bilgilerinide sunarak müşterimize bilgilendirmekteyiz.

 

Talepleriniz için 444 0 295 numaralı çağrı merkezlerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.
İstanbul 'un en iyi teknik servisi olan Bosch Servis yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetini birebir yaşatan ve ilke edinen lider adres olmuştur.

• TSE Belgeli Hizmet Noktalarımız 7/24 hizmet vermektedir.
• 1 yıl işçillik ve yedek parça garantisi
• Kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı


BOSCH SERVİS HİZMETLERİ

bosch servisi

BOSCH SERVİS KALİTESİ

Bosch servis kalitesi siz müşterilerimize profesyonel teknisyenlerimizle kaliteli servis hizmeti sunar.

bosch servisi

HIZLI SERVİS

Bosch Servis hizmetini aldığınızda yeni araçlarımız ve deneyimli teknisyenlerimiz sizlere en kısa sürede servis hizmeti vermektedir.

bosch servisi

ORJİNAL PARÇA

Bosch servis hizmeti aldığınızda ürününüzde değişen parçalar orjinal parçalardır.

bosch servisi

SERVİS KALİTESİ

Sahip olduğumuz hizmet kalitesini; uyguladığımız ekonomik fiyatlarla güven çerçevesinde bir kez daha bosch servisimizi müşterilerimize sunmak isteriz.

bosch servisi

İSTANBUL GENELİNDE HİZMET AĞI

Bosch servis istanbul geneline hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir.