BOSCH KOMBİ BAKIMI 444 0 295

Bosch Kombi Cihazınızı herhangi bir sorunla karşılaşmadan uzun süre kullanmak istiyorsanız periyodik kombi bakımını yaptırmanız gereklidir. Eğer Bosch kombi bakımını yaklaşık beş ay boyunca verimli olarak kullanmak istediğiniz kış aylarından önce yaptırırsanız gazdan tasarruf sağlamakla kalmaz kış aylarının soğuğunda kombisiz kalmamak için önleminizi almış olursunuz.


Bosch Kombi Bakımı konusunda önemli olan nokta binanızın ya da dairenizin yerden yüksekliğidir. Bu yüksekliğe göre cihazınızın çevreden gelen tozlar yüzünden zarar gelme olasılığına bakarak her yıl, en geç iki yılda bir kombi bakımını yaptırmalısınız.


Kombiler, özellikle hermetik özellikte olanları dışardan aldıkları havayı emerek yaktıktan sonra tekrar dışarı verirken içeriye dolan toz algılayıcılarını (sensörlerini) kapatmaktadır. Bu da cihazınızın arıza alarmı vermesine sebep olur. Herhangi bir arıza alarmı ile karşılaştığınızda çözümü kendiniz bulamadıysanız kombi bakım servisini çağırmalısınız.
BOSCH SERVİS HİZMETLERİ

bosch servisi

BOSCH SERVİS KALİTESİ

Bosch servis kalitesi siz müşterilerimize profesyonel teknisyenlerimizle kaliteli servis hizmeti sunar.

bosch servisi

HIZLI SERVİS

Bosch Servis hizmetini aldığınızda yeni araçlarımız ve deneyimli teknisyenlerimiz sizlere en kısa sürede servis hizmeti vermektedir.

bosch servisi

ORJİNAL PARÇA

Bosch servis hizmeti aldığınızda ürününüzde değişen parçalar orjinal parçalardır.

bosch servisi

SERVİS KALİTESİ

Sahip olduğumuz hizmet kalitesini; uyguladığımız ekonomik fiyatlarla güven çerçevesinde bir kez daha bosch servisimizi müşterilerimize sunmak isteriz.

bosch servisi

İSTANBUL GENELİNDE HİZMET AĞI

Bosch servis istanbul geneline hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir.